ماژول شبکه سیسکو برند : Cisco مدل : SFP-10G-ER

Cisco SFP-10G-ER Compatible 10GBASE-ER SFP+ 1550nm 40km DOM Transceiver Module

جهت ثبت سفارش تماس حاصل فرمایید.

دسته بندی ها : ماژول شبکه سیسکو

کالا : ماژول شبکه سیسکو برند : Cisco مدل : SFP-10G-ER


محصولات مشابه

اطلاع رسانی جهت تخفیف های ویژه

جهت مطلع شدن از تخفیف های ویژه رایانامه (ایمیل) خویش را وارد نمایید.

کپی رایت 2017
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.